Mis on Soengumenüü™ & kuidas sellega liituda?

Kui sa armastad juuksuritööd, hindad kaunist soengukunsti ja kvaliteetseid töövahendeid, siis on sul suurepärane võimalus saada üheks parimatest salongidest ja esindada uut teenust – Soengumenüü™. Oleme kokku pannud tõelise maiuspala kõigile juuksegurmaanidele – silmapaistvatest ja aegumatutest stiili-ikoonidest inspireeritud soengukogumiku.

Teisisõnu on Soengumenüü™ eksklusiivne teenus, kus klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst. Sellest leiab kirjelduse, millise pikkuse ja värvusega juustele on pildil olev soeng sobivaim, kaua võtab aega selle viimistlemine ning palju see kliendile maksma läheb. Nii saame viia kokku mitu head asja: leida kliendile parima lahenduse, muuta juuksuritöö lihtsamaks ja jõuda soovitud lõpptulemuseni.

MIKS LIITUDA?

  • Professionaalne väljaõpe. Omandad kõik vajalikud oskused teostada kauneid ja silmapaistvaid soenguid, mida ihaldavad kõik naised.
  • Reklaam. Salong on nähtav ja otsitav www.soengumenu.ee veebilehel. Veel enam, juhendab süsteem kliendi lähima salongini, milleks võib olla just sinu salong.
  • Esindusmaterjalid: Soengumenüüd kolmes keeles (Eesti, Inglise ja Vene) ning parimate salongide kleebised salongi akendele/ ustele, et oleksid veelgi enam nähtav.
  • Täiendõppe võimalus. Soengumenüü täieneb pidevalt uute põnevate soengutega, mida on taaskord võimalik läbi koolituste juurde omandada.

KUIDAS LIITUDA? 

Kõigil juuksuritel & salongidel, kes on läbinud Soengumenüü koolituste programmi, avaneb võimalus liituda Soengumenüü™ parimate salongidega, saada lisareklaami, pakkuda olemasolevatele klientidele midagi uut & põnevat ning leida uusi potensiaalseid kliente. Koolitustega saad lähemalt tutvuda SIIN.

Kõigil salongidel palume personaalse pakkumise saamiseks saata oma sooviavaldus info@soengumenu.ee

Kuni Juuni lõpuni on kõigile sooviavalduse esitanutele soodustus liitumiseks -20% tavahinnast (soodustus kehtib ühtlasi ka kõigile grupikoolitustele).

SAA OSA MEIE LAHEDAST SOENGU-KOGUKONNAST! SOENGUID TEHA ON PUHAS FUN!