Soengumenüü™. Mis põnev asi see on?

Kas Sul on vahel tunne, et soovid lasta endale pidulikuks ürituseks teha kauni soengu, kuid ei tea mida? Või oled juhtunud täpse sooviga juuksuri juurde, kellel ei õnnestu kohe kuidagi teha just selline soeng, nagu oled talle pildil ette näidanud? Meil on Sulle lahendus.

Soengumenüü™ on kokku pannud tõelise maiuspala kõigile juuksegurmaanidele- silmapaistvatest ja aegumatutest stiili-ikoonidest inspireeritud  soengukogumiku.

Teisisõnu on Soengumenüü™ eksklusiivne teenus, kus klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst. Sellest leiab kirjelduse, millise pikkusega ja värvusega juustele on pildil olev soeng sobivaim, kaua võtab aega selle tegemine ning palju see kliendile maksma läheb. Nii saame viia kokku mitu head asja: leida kliendile parima lahenduse, muuta juuksuritöö lihtsamaks ja jõuda alati soovitud tulemuseni.

Soengumenüü teenus on veel väga uus ja salongide väljaõpe võtab veidi aega, kuid peagi saavad kõik soovijad nautida Soengumenüü™ teenuseid üle Eesti. Seniks saavad kõik nautida teenust Decoris Showroomis, kust kogu idee ka alguse on saanud.

Lase ka endale vormida juba sellel suvel üks kaunis ja iseloomuga soeng!