Soengumenüüsse on lisandunud UUED TULIJAD!

Meil on suur rõõm tuua oma jälgijateni uusi soenguideid ja moekaid trende otse suurtelt moelavadelt. Valikust leiab midagi igale maitsele ja mis peamine, need kannab moeteadlik ja enesekindel naine välja igas olukorras.

Iga meie uue tulija taga on ka tore story…

 

SELGUS

Selgus, puhtus & enesekindlus annavad hea ülevaate nii soengu iseloomust kui ka selle kandjast! See seksikas look, mis inspireeritud Balmain Hair Couture viimasest trendisongute kollektsioonist, sobib ideelaselt nii moelavadele kui ka punasele vaibale! Julge ja enesekindel naine kannab selle välja igas olukorras!

 

FASHIONISTA

Julge, puhas & grungelik soeng sobib ideaalselt enesekindlale ja moeteadlikule naisele! Soengu puhtad jooned toovad eriliselt esile kandja näojooned ja rõhutavad naturaalset sära!

 

NEW VINTAGE

Selles kergelt vintage soengus kohtuvad erinevad isiksused, erinevad aastakümned. Meil kõigil on kaks poolt!

 

SOENG KUI KROON

Kanna oma juukseid kui kuninglikku krooni! Sellest soengust kiirgab enesekindlast ja luksuslikkust, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Soeng on ideaalne pika- ja paksujuukselistele, kuid võimalusel saab lisada soengule ekstra volüümi Balmain Catwalk Ponytail juukselisandiga.

Mis on Soengumenüü™ & kuidas sellega liituda?

Kui sa armastad juuksuritööd, hindad kaunist soengukunsti ja kvaliteetseid töövahendeid, siis on sul suurepärane võimalus saada üheks parimatest salongidest ja esindada uut teenust – Soengumenüü™. Oleme kokku pannud tõelise maiuspala kõigile juuksegurmaanidele – silmapaistvatest ja aegumatutest stiili-ikoonidest inspireeritud soengukogumiku.

Teisisõnu on Soengumenüü™ eksklusiivne teenus, kus klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst. Sellest leiab kirjelduse, millise pikkuse ja värvusega juustele on pildil olev soeng sobivaim, kaua võtab aega selle viimistlemine ning palju see kliendile maksma läheb. Nii saame viia kokku mitu head asja: leida kliendile parima lahenduse, muuta juuksuritöö lihtsamaks ja jõuda soovitud lõpptulemuseni.

MIKS LIITUDA?

  • Professionaalne väljaõpe. Omandad kõik vajalikud oskused teostada kauneid ja silmapaistvaid soenguid, mida ihaldavad kõik naised.
  • Reklaam. Salong on nähtav ja otsitav www.soengumenu.ee veebilehel. Veel enam, juhendab süsteem kliendi lähima salongini, milleks võib olla just sinu salong.
  • Esindusmaterjalid: Soengumenüüd kolmes keeles (Eesti, Inglise ja Vene) ning parimate salongide kleebised salongi akendele/ ustele, et oleksid veelgi enam nähtav.
  • Täiendõppe võimalus. Soengumenüü täieneb pidevalt uute põnevate soengutega, mida on taaskord võimalik läbi koolituste juurde omandada.

KUIDAS LIITUDA? 

Kõigil juuksuritel & salongidel, kes on läbinud Soengumenüü koolituste programmi, avaneb võimalus liituda Soengumenüü™ parimate salongidega, saada lisareklaami, pakkuda olemasolevatele klientidele midagi uut & põnevat ning leida uusi potensiaalseid kliente. Koolitustega saad lähemalt tutvuda SIIN.

Kõigil salongidel palume personaalse pakkumise saamiseks saata oma sooviavaldus info@soengumenu.ee

Kuni Juuni lõpuni on kõigile sooviavalduse esitanutele soodustus liitumiseks -20% tavahinnast (soodustus kehtib ühtlasi ka kõigile grupikoolitustele).

SAA OSA MEIE LAHEDAST SOENGU-KOGUKONNAST! SOENGUID TEHA ON PUHAS FUN!

KUS ASUB SINULE LÄHIB SOENGUMENÜÜ™ SALONG?

Juba on alanud pidustuste rohke hooaeg täis pulme, koolide lõpetamisi ja muid toredaid sündmusi. Iga piduliku ürituse juurde & miks mitte igasse päeva sobib kindlasti üks kaunis soeng. Siinkohal tuleb Sulle suureks abik Soengumenüü. Kogu inspiratsiooni, vali välja oma lemmikud ja külasta meie toredaid soenguvõlureid juba endale lähimas Soengumenüü salongis Pärnus, Rakveres ja Tallinnas. Lubame, et tuleme Sulle iga kuuga aina lähemale, sest meie ambitsiooniks on olla esindatud kõigis Eesti linnades. Endale lähima teenusepakkuja leiad SIIT. Vali endale juba täna üks iseloomuga soeng!

 

ATELIER Stuudio Pärnus pakub oma klientidele Soengumenüü teenust

Meil on suur rõõm ja au teada anda, et Soengumenüü on esindatud nüüd ka Pärnus asuvas ATELIER Stuudios.

ATELIER Stuudio tubli ja motiveeritud kollektiiv koosneb profesionaalsetest meigi- ja soengukunstnikest. Lisaks sellele, et Stuudios on võimalik tutvuda ghd laia tootevalikuga, saavad kõik soovijad osaleda nende korraldatavatel meigi- ja soengukoolitustel ning kogeda erinevaid ilu- ja fototeenuseid. Ühtlasi on tegemist rahvusvahelise professionaalse jumestussarja Make-Up Atelier Paris ametliku esindajaga Eestis, kes on aidanud muuta Eesti naisi veelgi kaunimaks juba 2015. aastast.

ATELIER Stuudio portfolioga saate tutvuda SIIN

« 2 kohta 2 »

Soengumenüüsse lisandusid PULMASOENGUD

Pulmapäev on tõenäoliselt iga naise elus üks meeldejäävamaid ja olulisemaid hetki, mil soovime välja näha rabavalt kaunis! Selleks, et pruut saaks särada oma pulmapäeval nagu kaunis teemant, oleme pannud kokku valiku erinevatest paeluvatest soengutest. Siit leiab soenguid väga erinevale maitsele, alates ülespandud lokisoengutest, lõpetades boheemlasliku romantilise soenguga.

Kui peale vaadates tundub, et teie oma juustest jääb soengu viimistlemiseks väheks, siis ärge heitke meelt – kõigi soengute puhul on lisatud volüümi soengutäidete ja lisa juustega. Selles osas on eriti head abivahendid naturaalsetest juustest Halo meetodil juuksepikendused, mis on paigaldatavad sekunditega, ei lõhu absoluutselt teie oma juukseid ja kannatavad ilusti ka kuumtöötlemist (lokitamist, sirgendamist). Samuti on Halol väga lai pikkuste ja värvi valik, kust leiab ka triibulisi ja ombre toone.

Soengute ehtimiseks oleme kasutanud imelisi juukseaksessuaare By Katriinilt. Tegemist on Eesti esimese pulmaehete disaineriga, kes valmistab kõik ehted käsitööna parimatest materjalidest ja suure armastusega! Rõõmuga valmistab ta ehteid ka eritellimusel – tasub võtta julgelt ühendust!

Pulmapäeval ei saa ka kuidagi ilma pulmakleidita. Siinkohal langes meie esimene pilk Liina Stein´ile, kes lisaks rikkalikule pulmakleitide  valikule valmistab kleite ka eritellimusel, arvestades tellija soove ja nägemust. Liina Steini pitsiliste ja sitsiliste pulmakleitide valikust leiab iga pruut endale meelepärase.

Pulmadeks valmistumine on ühteaegu põnev kui ka väljakutseid pakkuv. Loodame, et saime anda kõigile pulmadeks valmistujatele pisutki väärtuslikku nõu ja avardada silmaringi kõige selle osas, mille peale tasub veel mõelda.

Ühtlasi soovime jagada pilte meie toredast pulmasoengute võttepäevast ja avaldada erilist tänu kõigile, kes tulid kaasa meie ideedega! Väärtustame Teid väga!

ERILISED TÄNUD:

Modellid: Laura Karro, Heidi Liblik, Janela Peterson ja Adeline Vaher-Vahter

Soengud: Erica Tears / Decoris Showroom

Meik-up: Reelika Selirand

Juukseaksessuaarid: By Katriin

Lisa juuksed: Halo juuksepikendused

Riided: Liina Stein Fashion

Fotod: Riina Vaikmaa

« 1 kohta 2 »

Soengumenüüst inspireeritud fotosessioon lummava Janela Petersoniga. Love your loveliness!

Decoris Showroom on Soengumenüü kodusalong, kust sai alguse kogu Soengumenüü idee ja valmisid esimesed soengud, mis nüüdseks on jõudnud ka kaante vahele. Lisaks on Decoris Showroom tore kohtumispaik ilusatele ja andekatele inimestele, kus saavad teoks ja sünnivad alati head mõtted ning on toimumas midagi põnevat. Nii said Decorises hiljuti kokku ka PR Fashion Room´i looja Pille-Riin Aasa ja Janela Peterson.

Lõbusas õhkkonnas said kõik teineteisega lähemalt tuttavaks ning valmistuti lummavaks fotosessiooniks. Kohtumisest on avaldatud ka tore lugu. Täna soovimegi jagada ülesvõtteid sellest päevast!

Lisa saate lugeda meie külaliste kohta siit:

 

Rakveres asuv Merepärli Salong on üks Soengumenüü™ salongidest!

Siit salongist saad eriliseks sündmuseks või aega parajaks tehes valida enesele meelepärase soengu ghd Soengumenüüst. Ühtlasi võid olla kindel, et lahkud salongist just tellitud väljanägemisega. 

Merepärli salongis tervitavad sind kaksikutest õed Tiina ja Riina Vaher, kes avasid salongi uksed 2007. aastal. Soovist pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust, on nad endid pidevalt arendanud läbi ernevate koolituste, millede hulka on teiste seas kuulunud ka ghd inspireerivad soengukoolitused.  Nüüdseks on nende salong pärjatud ghd parimate salongide tiitliga. Hubane juuksurisalong tervitab kõiki, kes hindavad kõrgelt juukseilu ja hoolivad oma välimusest.

Ühtlasi on Merepärli Salong kokku toonud juuksemaailmas väga tuntud ja auhinnatud brändid, sh. GHD, Sebastian Professional, Senscience, Nioxin, Macadamia, Paul Michell, Dondella, Schwarzkopf, Cutrin Bio+,  jpt. Valikust leiab professionaalseid juuksehooldusvahendeid  ja – tarvikuid, mida kõik soovijad saavad endile ka salongist soetada.

Külastades Merepärli Salongi, ootavad Sind oma ala parimad asjatundjad ning sõbralik teenindus.

Rohkem informatsiooni leiate salongi kohta www.mereparl.ee

Kohtumiseni Merepärli Salongis!

JUUKSURITELE: Põnev uus koolitustesari tõelistele juuksegurmaanidele!

ghd soovib tutvustada UUT põnevat koolituste sarja “Koolitused juuksegurmaanile´´.

Sügisest avab ghd taaskord aktiivse koolituste hooaja ja soovib kõiki oma jälgijaid üllatada millegi UUE ja põnevaga. Tõelistele juuksegurmaanidele suunatud koolitused on kõigile neile, kes soovivad osata viimistleda naiselikke ja iseloomuga soenguid, mis inspireeritud silmapaistvatest ja aegumatutest stiiliikoonidest. Tulemus on modernne, ent šikk, millesse on lihtne armuda!

Personaalsed & intensiivsed koolitused viiakse läbi väikestes gruppides, mis koosnevad maksimaalselt 7. inimesest – seega soovitame aeg koolitusele aegsasti broneerida.

Iga osaleja omandab kõik vajaminevad oskused tehes kaasa nukupeadel, seega pole vaja muretseda modellide pärast.

 

Koolitus juuksegurmaanile: Red Carpet soengud

Koolitus toob teieni pilkupüüdvaid punase vaiba soengud, milles särada.

Leia lähim kuulitus siit: http://decoris.ee/pood/koolitused/koolitus-juuksegurmaanile-red-carpet-soengud/

 

Koolitus juuksegurmaanile: Vintage soengud 

Möödunud ajastute aegumatutest soengutest õhkub ühtaegu nii naiselikku võlu kui müstikat!

Leia lähim kuulitus siit: http://decoris.ee/pood/koolitused/koolitus-juuksegurmaanile-vintage-soengud/

 

Koolitus juuksegurmaanile: Põnevad punutised

Koolitus toob teieni ühtaegu kiiresti valmivaid kui ka stiilseid soenguideid, mis sobivad igasse tähtsündmusse ja päeva. Koolitusel keskendutakse põnevatele punutiste tehnikatele ja stiilsetele soengunippidele.

Leia lähim kuulitus siit: http://decoris.ee/pood/koolitused/koolitus-juuksegurmaanile-ponevad-punutised/

 

Kõigile koolituste läbinutele väljastatakse TUNNISTUS!

Lisaks pakub ghd koolitusi ka gruppidele. Pane ise kokku kuni 7. inimesest koosnev grupp ja leiame koos sobiva aja.

Koolituste info leiate siit: http://decoris.ee/product-category/koolitused/

 

flowers

 

Videobolgija Anita Sibul avaldas video Soengumenüü võttepäevast

Milline nägi välja Soengumenüü võttepäev, saate näha videoblogija Anita Sibul poolt valminud videos! See on nii LAHE! Aitäh Anita!

Soengumenüü valmimisele andsid oma panuse teiste seas veel mitmed Eesti tuntud ilu- ja moeblogijad ning avalikkusele tuntumad karismaatilised persoonid, kelle kõigi soengutega on võimalus tutvuda meie soengute lehel.

Erilised tänud kuuluvad aga veel kaadritagustele tegijatele:

juuksur/stilist Sarita Urm

koolitaja Aili Puss

ghd müügijuht ja koolitaja Erica Teras

Meikup by Merili Pikk

Fotograaf Rasmus Jurkatam

Suursponsor ghd Eesti

Modellid riietasid: Diana Arno ja Tallinn Dolls

Meediapartner Iluguru ajakiri

Täname veel kord kõiki toetajaid ja projektis osalenuid! Väärtustame Teid kõrgelt!

 

Soengumenüü™. Mis põnev asi see on?

Kas Sul on vahel tunne, et soovid lasta endale pidulikuks ürituseks teha kauni soengu, kuid ei tea mida? Või oled juhtunud täpse sooviga juuksuri juurde, kellel ei õnnestu kohe kuidagi teha just selline soeng, nagu oled talle pildil ette näidanud? Meil on Sulle lahendus.

Soengumenüü™ on kokku pannud tõelise maiuspala kõigile juuksegurmaanidele- silmapaistvatest ja aegumatutest stiili-ikoonidest inspireeritud  soengukogumiku.

Teisisõnu on Soengumenüü™ eksklusiivne teenus, kus klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst. Sellest leiab kirjelduse, millise pikkusega ja värvusega juustele on pildil olev soeng sobivaim, kaua võtab aega selle tegemine ning palju see kliendile maksma läheb. Nii saame viia kokku mitu head asja: leida kliendile parima lahenduse, muuta juuksuritöö lihtsamaks ja jõuda alati soovitud tulemuseni.

Soengumenüü teenus on veel väga uus ja salongide väljaõpe võtab veidi aega, kuid peagi saavad kõik soovijad nautida Soengumenüü™ teenuseid üle Eesti. Seniks saavad kõik nautida teenust Decoris Showroomis, kust kogu idee ka alguse on saanud.

Lase ka endale vormida juba sellel suvel üks kaunis ja iseloomuga soeng!